• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Naklejki na ścianę do kuchni

Już od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak odmienić kuchenne wnętrze bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W tej kategorii prezentujemy oryginalne naklejki na ścianę do kuchni, dzięki którym nawet najzwyklejsze pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
W asortymencie posiadamy szeroki wybór starannie wykonanych naklejek do kuchni, wśród których można znaleźć motywy z owocami, filiżankami, ziarnami kawy czy drinkami. Ciekawą propozycją umożliwiającą przeprowadzenie szybkiej metamorfozy wnętrza mogą stanowić również naklejki do kuchni przedstawiające czajnik, dzbanek czy puchary. Tego typu dekoracje doskonale będą prezentować się zarówno na ścianie, jak również na drzwiach, meblach, lodówkach, zmywarkach, szafkach kuchennych oraz sprzęcie AGD oraz wielu innych sprzętach, w jakie została wyposażona kuchnia i jadalnia. Świetnie sprawdzą się tu również nalepki z cytatami i napisami o motywującej treści.
Atutem oferowanych przez nas naklejek na ścianę do kuchni jest nie tylko wysoka precyzja wykonania i wykończenia, ale także łatwość montażu. W razie chęci zmiany aranżacji, ozdoby te można usunąć w prosty i szybki sposób. Czytaj więcej.

produktów.
 

Kuchenne nalepki


Dwie filiżanki kawy Kawa

Naklejki z kawą mogą stać się niepowtarzalną ozdobą kawiarni, restauracji, a także kuchni czy jadalni smakosza czarnej mocnej.

Wiśnie Owoce

Wiśnie, jabłka, cyrtyny, winogrona, ananasy i inne owoce są dekoracjami, którymi można przełamać kuchenną monotonię.

Dzbanek z herbatą Herbata

Jadalnia nie musi być nudna - można ją udekorować nalepkami przedstawiającymi elementy wyposażenia kuchni: dzbankami, kubkami itp.

Naklejka na lodówce Naklejki na sprzęt AGD

Twoja kuchnia jest nudna? Wybierz naklejki na lodówkę lub szafki, które odmienią Twoje wnętrze. Owoce, filiżanki z kawą, zastawy z herbatą czy szklanki do drinków idealnie nadają się do obklejenia sprzętu AGD.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal