• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Naklejki Welurowe

 Piękne mieszkanie – któż o nim nie marzy? Na pewno niejednokrotnie przeglądali Państwo różne magazyny wnętrzarskie, z zapartym tchem śledząc aranżacje i zastanawiając się co zrobić, by w swoim domu osiągnąć podobny efekt. Piękno tkwi w szczegółach! A prezentowane przez nasz sklep w tejże kategorii welurowe naklejki na ścianę to właśnie ten detal, który może sprawić, że nawet nudne i szare pomieszczenie w kilka chwil zamieni się w przestrzeń, w której po prostu chce się przebywać. Mało tego, stawiając na naklejki na ścianę welurowe z naszej oferty uzyskują Państwo mieszkanie, które można z dumą prezentować swoim gościom. Efekt „wow” gwarantowany!

 Ale co takiego wyjątkowego mają w sobie te naklejki welurowe, że można z ich pomocą osiągnąć to wszystko? Przede wszystkim – jakość wykonania. To solidnie wykonany produkt z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wygląda zawsze dobrze. Wytrzymałość tych naklejek sprawia, że są odporne na liczne czynniki zewnętrzne, tym samym zapewniając, że będą służyć wiele lat. Ich instalacja jest bardzo łatwa i zajmuje tylko chwil. Ich uniwersalność to kolejna zaleta. Można je z powodzeniem użyć do każdego, naprawdę dowolnego pomieszczenia. Bogata oferta, którą chcemy Państwu zaprezentować tylko utwierdza w tym fakcie. To sprawia, że naprawdę warto się z nią zapoznać, by wybrać z tej szerokiej palety barw, wzorów, kształtów i rozmiarów coś idealnego do wybranego pomieszczenia.

To nowość na rynku – a my z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania! Czytaj więcej.

produktów.
 

Montaż nalepek

Uwaga! Weluru, z którego są wykonane naklejki nie wolno myć, ani czyścić. Z tego powodu nie nadają się one do pomieszczeń, w których mogą ulec zabrudzeniu jak np. kuchnia czy łazienka. Sprawdzą się natomiast w różnego rodzaju gabinetach, sypialniach, pokojach dziennych i dziecięcych i hotelach.
Nalepek tych nie można umieszczać na świeżo malowanych ścianach, można to zrobić dopiero po upływie co najmniej 7 dni od malowania.
Montaż naklejek jest bardzo łatwy i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Składają się one z trzech warstw obejmujących podkładowy papier, nalepkę oraz transfer.
Krok 1 - odklejamy podkład
Krok 2 - naklejamy wzór w wybrane miejsce na ścianie
Krok 3 - usuwamy transfer

Dzięki wypukłością, wspaniale prezentują się na każdej powierzchni i ocieplają wnętrze nimi ozdobione.


Kwiat orchidei Kwiaty

Piękne kolorowe kwiaty mogą całkowicie odmienić pusty i nudny pokój. Małe nalepki z kwiatkami mogą podkreślać detale pomieszczenia, z kolei duże będą przykuwały wzrok i wypełniały pokój życiem i radością.

Palmy Drzewa

Piękne drzewa, zarówno te zwykłe, egzotyczne jak równiez ich artystyczne wyobrażenie to idealne dekoracje do ozdoby ścian w pokoju gościnnym, dziecięcym czy sypialni. Sprawdzą się również w komercyjnych pomieszczeniach.

Owieczka Zwierzeta

Kozy, owce, kotki, pieski i inne zwierzęta, to naklejki dedykowane do dziecięcych pokojów, przedszkoli i pomieszczeń dla dzieci. Mają one radosny charakter i sprawiają, że na twarzach maluchów pojawia się uśmiech.

Superbohater Postacie z bajek

Bohaterowie dziecięcych bajek to postacie, którymi chcą stać się najmłodsi. Marzą oni o spotkaniu jednego z nich, a wybierając naklejkę z taką postacią, można ozdobić nim pokój na stałe i uradować malucha.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal