• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Tablice kredowe

Samoprzylepne tablice kredowe stanowią doskonały wybór zarówno do wnętrz domowych, jak i komercyjnych. Tego typu rozwiązania są lekkie i bezpieczne, a za sprawą zmywalnego środka piszącego, jakim jest kreda, można na nich tworzyć różnego rodzaju malunki. Nic więc dziwnego, że produkty te szczególną uwagą i zainteresowaniem są obdarzane przez najmłodszych.
W asortymencie posiadamy szeroki wybór tablic kredowych w różnych kształtach i wielkościach, które można z łatwością wkomponować w wystrój zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego pomieszczenia. W kuchni czy przedpokoju mogą służyć do zapisywania ważnych informacji, natomiast umieszczone w pokoju dziecięcym umożliwią radosną zabawę w szkołę.
Każda dostępna tablica kredowa została wykonana na bazie wysokiej jakości certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla zdrowia dzieci, gwarantując odpowiednią trwałość i wytrzymałość. Tablice można przyklejać nie tylko na ściany, ale praktycznie na każdą gładką powierzchnię. Dodatkową zaletą oferowanych przez nas produktów jest szybki i łatwy montaż – tablicę do pisania kredą wystarczy przykleić i już można cieszyć się atrakcyjną dekoracją ścienną. Czytaj więcej.

produktów.
tablica kredowa w kształcie jabłka  

Wysokiej jakości tablice kredowe na wymiar

Wydawałoby się, że tablice kredowe to produkty, które są darzone zainteresowaniem głównie przez najmłodszych użytkowników, tymczasem nie tylko. Tego typu rozwiązania doskonale nadają się do przedpokoju czy do kuchni, umożliwiając umieszczanie wiadomości czy notatek za pomocą magnesu.

Tablica kredowa, poza tym, że może pełnić rolę oryginalnej dekoracji ściennej,może także zostać zamocowana na zewnątrz, na przykład przy restauracji, w celu wypisania menu czy posiłku dnia. To także świetne narzędzie promocji. Za pomocą kredy lub specjalnych markerów można szybko i skutecznie zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Łatwy montaż

Atutem tablic kredowych jest wyjątkowo prosty i nieskomplikowany montaż. Tablicę wystarczy nakleić na ścianę, blat stołu, biurka, itp. Tego typu dekoracje ścienne można też bez trudu w każdej chwili zdemontować. Większość kredowych tablic jest mocowana na płaskich powierzchniach, ale rozwiązania te świetnie spełniają swoją funkcję także w formie obiektów wolnostojących.

Dlaczego warto kupić tablicę kredową?

Kredowe tablice to produkty lekkie i bezpieczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach i biurach, jak również we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. To, co je wyróżnia to przede wszystkim:

  • stosunkowo niska cena (kredowa tablica jest tańsza od tradycyjnej sucho ścieralnej tablicy),
  • wysoka estetyka i doskonała jakość wykonania (na bazie wysokogatunkowej folii samoprzylepnej), dzięki czemu mogą pełnić funkcję przykuwającej uwagę dekoracji na ścianę,
  • błyskawiczny montaż i demontaż,
  • możliwość dostosowania rozmiaru do własnych preferencji.
Kredowa tablica w salonie

Tablice do mieszkania, domu i szkoły

Tablice kredowe coraz częściej pojawiają się już nie tylko w szkołach, ale także w prywatnych domach i mieszkaniach. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i niebanalnym kształtom, świetnie sprawdzają się jako oryginalne dekoracje ścienne. A co najważniejsze, aby móc z nich korzystać wcale nie trzeba dużo – wystarczy, że pod naszą ręką znajdzie się zwykła kreda, a na tablicy umieścimy praktycznie każdą informację.


Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal