• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Szablon malarski Alien 10

  • Szablon malarski Alien 10
  • Szablon malarski Alien 10
Szablon malarski Alien 10Zobacz większe

Nowy

Cena: 20,00 zł

Nasze szablony malarskie wykonane są ze specjalistycznej folii szablonowej, o słabszej sile klejenia, dzięki temu jego demontaż jest bezpieczny dla powierzchni ściany. Korzystamy z wysokiej jakości maszyn wielkoformatowych, dzięki czemu namalowany wzór nie będzie miał żadnych zacieków.

Szablony można zamówić również w odbiciu lustrzanym prezentowanego wzoru.

Przesyłke dostarcza firma UPS w przeciągu 24 godzin od nadania. Wysyłamy również e-mail i sms z numerem paczki. Szablon po wyjęciu z tuby gotowy jest od razu do montażu. Przesyłka zawiera szablon, instrukcję montażu oraz fakturę VAT.

WAŻNE Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą z dużą zawartością lateksu, przed przyklejeniem naklejki należy przeprowadzić próbę ponieważ podłoże pomalowane farbą może wpływać niekorzystnie na przyczepność naklejek. Farby te są tłuste i może zdarzyć się, że naklejka odpadnie. Firma Deco-Wall nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb.

wnież e-mail i sms z numerem paczki. Szablon po wyjęciu z tuby gotowy jest od razu do montażu. Przesyłka zawiera szablon, instrukcję montażu oraz fakturę VAT.

Wybierz tło
Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal