• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Szablon malarski Kwiat, motyl och53

  • Szablon malarski Kwiat, motyl och53
  • Szablon kwiat, motyl och53
Szablon malarski Kwiat, motyl och53Zobacz większe

Nowy

Cena: 23,00 zł

Szablony malarskie wykonujemy ze specjalnej folii szablonowej. Folia ta jest samoprzylepna, dzięki czemu bardzo dokładnie przylega do ściany, a namalowany wzór ma równe i nierozmazane krawędzie. Szablony samoprzylepne są jednokrotnego użytku. Realizujemy także zamówienia indywidualne.

Szablon z wyciętym wzory pokrywamy specjalną folią transferową co ułatwia naniesienie go w całości na malowaną powierzchnie. Aby ułatwić montaż dużych wzorów, szablony w rozmiarze powyżej szerokości 100cm wykonywane są w dwóch lub trzech częściach.

Przed naklejeniem szablonu należy odczekać min 14 dni od momentu malowania ściany. Do każdego szablonu dołączona jest próbka folii do przetestowania w mało widocznym miejscu. W przypadku pomalowania ściany farbą lateksową (farby zmywalne z wysoką zawartością lateksu, najczęściej przeznaczone do zastosowań kuchnia-łazienka) mogą wystąpić problemy z przyczepnością szablonu. Nie uwzględniamy reklamacji związanych z malowaniem szablonów na ścianach pomalowanych tego typu farbami.

Czas realizacji to 2-3 dni robocze od momentu wpłaty na konto. W przypadku opcji za pobraniem zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszenia. Czas realizacji to około 2-3 dni robocze. Do każdej przesyłki dołączona jest instrukcja naklejania.

Wybierz tło
Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal