• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Naklejki ścienne wykonane są z cienkiej folii PCV niemieckiej firmy ORACAL. Folia ta jest samoprzylepna co bardzo ułatwia aplikacje. Naklejki oferujemy palecie ponad 60 kolorów w wersji matowej i błyszczącej. Nadają się one idealnie do przyklejenia nie tylko na ściany, ale również na wszystkie gładkie powierzchnie takie jak, meble, szyby, drzwi.

Naklejki pokrywamy specjalną folią transferową co ułatwia naniesienie jej w całości na ścianę, zachowując dokładnie wzór. Aby ułatwić montaż dużych wzorów, naklejki w rozmiarze powyżej szerokości 100cm wykonywane są w dwóch lub trzech częściach. Realizujemy także zamówienia indywidualne

Należy odczekać 10-14 dni od malowania ściany zanim przykleimy naklejkę. Ściany pomalowane farbą lateksową mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność naklejek, proponujemy wtedy zastosować naklejki welurowe, które posiadają mocniejszy klej.

Czas realizacji to 2-3 dni robocze od momentu wpłaty na konto. W przypadku opcji za pobraniem zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszenia. Czas realizacji to około 2-3 dni robocze. Do każdej przesyłki dołączona jest instrukcja naklejania.


Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal