• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych

Szablon malarski Muzyka, nuty 18

  • Szablon malarski Muzyka, nuty 18
  • Szablon malarski Muzyka, nuty 18
Szablon malarski Muzyka, nuty 18Zobacz większe

Nowy

Cena: 25,00 zł

Nasze szablony malarskie z motywem Muzyka, nuty 18 wykonane są ze specjalistycznej folii szablonowej. Jest ona samoprzylepna, co sprawia, że dokładnie przylega do ścian, a przedstawiony wzór cechują wyraźne i równe krawędzie. Samoprzylepne dekoracje są jednokrotnego użytku - po ich zerwaniu ze ściany nie nadają się do ponownego wykorzystania. Zajmujemy się również realizacją indywidualnych zamówień.

Szablon z wyciętym wzorem Muzyka, nuty 18 pokrywany jest specjalną folią transferową co ułatwia naniesienie go w całości na malowaną powierzchnię. Szablony o szerokości przekraczającej 100 cm są dzielone na 2 lub 3 części, by ułatwić ich montaż.

Jeśli ściana była niedawno malowana, musi minąć 14 dni od malowania, zanim będzie można nakleić szablon malarski. W każdym zamówieniu dołączana jest próbka folii, by można było ją przetestować w mało widocznym miejscu. Ściany pokryte farbami lateksowymi (zmywalne z dużą zawartością lateksu, przeważnie przeznaczone do kuchni lub łazienki) mogą utrudniać prawidłowe naklejenie szablonu, który będzie od nich się odklejał. Reklamacje związane z malowaniem szablonów na tego typu ścianach nie są uwzględniane

Zamówienia dekoracji z motywem Muzyka, nuty 18 są realizowane w czasie 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówienia z płatnością za pobraniem są realizowane w kolejności zgłoszenia. Czas realizacji wynosi 2-3 dni robocze. Każda przesyłka zawiera również instrukcję naklejania.

Wybierz tło
Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł?
Kliknij tutaj aby dodać własne zdjęcie!

PayPal