• Gwarancja
  24 miesiące
 • Najwyższa jakość obsługi
 • Realizacja projektów indywidualnych
Wybierz zdjęcie:
+
-
Materiał
Laminat
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Efekty
Ilość
Cena: 0zł
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł

Oryginalna fototapeta z własnego zdjęcia krok po kroku

Jeśli marzy Ci się jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna własna fototapeta, możesz wybrać zdjęcie ze swojego komputera i przesłać je do nas, a my specjalnie dla Ciebie stworzymy najwyższej jakości dekorację ścienną.

Fototapeta z własnego zdjęcia to nowoczesny, trwały i stylowy sposób na aranżację wnętrza mieszkalnego, biurowego czy komercyjnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii druku, ścianę można udekorować na dowolny sposób, wybierając tapetę z naszej galerii bądź zamawiając fototapetę z własnej fotografii.

Jak wysłać własne zdjęcie?

Wyszukaj i wyślij do nas wybrane zdjęcie:

 • podaj dokładną wielkość wydruku,
 • wykadruj obraz, dowolnie powiększając lub pomniejszając kadr, łapiąc kursorem myszki punkty znajdujące się na rogach,
 • wybierz odpowiedni rodzaj wydruku, a więc materiał, na którym ma zostać wydrukowana fototapeta ze zdjęcia oraz efekt (np. rozmycie, sepia, czarno-biała kolorystyka, itp.).

Materiały, na których realizujemy fototapety z własnego zdjęcia:

 • fototapeta lateksowa – drukowana na wysokiej jakości papierze z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze. Papier jest dodatkowo wzmacniany, aby dobrze wchłaniał tradycyjny klej do tapet i umożliwiał łatwy montaż dekoracji na ścianie. Fototapety lateksowe doskonale sprawdzają się w szczególności przy większych powierzchniach.
 • fototapeta winylowa na podłożu z flizeliny – jest przygotowana na specjalnej folii winylowej o podkładzie flizelinowym, dzięki czemu jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Tego typu dekoracje ścienne są idealne do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłym klejem do tapet. Ich główną zaletą jest to, że przepuszczają parę wodną i ściany mogą swobodnie „oddychać”.
 • fototapeta winylowa gładka lub laminowana – jest realizowana na materiale winylowym o wzmocnionej strukturze i dodatkowo może zostać poddana procesowi laminacji. Fototapety winylowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla klientów ceniących sobie zarówno estetykę produktu, jak i wysoką jakość wykonania. Dekoracje te znakomicie nadają się między innymi do wnętrz kuchennych i łazienkowych.
 • fototapeta samoprzylepna – drukowana na materiale samoprzylepnym, dzięki czemu jest gotowa do naklejenia na ścianę. Tego rodzaju ozdoby ścienne można naklejać na wszelkiego rodzaju gładkie powierzchnie, jak meble, drzwi, witryny, szyby.
 • fototapeta syntetyczna laminowana – przygotowywana na wysokiej klasy tworzywie syntetycznym. Jej najważniejszą cechą jest fakt, że pozwala na idealne odwzorowanie kolorów i najmniejszych nawet detali, jakie posiada fotografia.

Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do przygotowywania fototapet ze zdjęć cechują się najwyższą jakością, są zmywalne, a te, które nie zostały poddane laminowaniu, można również delikatnie czyścić. Laminowane fototapety są znacznie bardziej trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

W przypadku pytań bądź pomocy w doborze odpowiedniego materiału na własną fototapetę, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Kontakt.