• Gwarancja
    24 miesiące
  • Najwyższa jakość obsługi
  • Realizacja projektów indywidualnych
Wybierz zdjęcie:
+
-
Materiał
Laminat
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Efekty
Ilość
Cena: 0zł
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł

Opis materiału

Fototapeta winylowa na podłożu flizelinowym 350g

Jest to wysokiej jakości gładki materiał winylowy na podłożu flizelinowym o wzmocnionej strukturze 350g/m2 . Elastyczny i łatwy w montażu, doskonale ukrywa nierówności na ścianie. Materiał ten jest matowy dlatego nie odbija refleksów świetlnych, idealnie nadaje się do pomieszczeń silnie nasłonecznionych. Materiał zmywalny (można delikatnie czyścic. ) Można laminować (opcja dodatkowa) Doskonały efekt zadruku i łatwość montażu

PRZEZNACZENIE – nadaje się do wewnętrznych wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Nadaje się do każdego pomieszczenia.

KLEJ I SPOSÓB KLEJENIA – do przyklejenia stosujemy klej do tapet na podłożu flizelinowym zalecany METYLAN DIRECT lub METYLAN EKSTRA. Klej nakładamy na tylko na ścianę.

SPOSÓB CZYSZCZENIA – bez laminacji –suchą czystą szmatką laminowana – suchą lub wilgotną czystą szmatką

DODATKOWE INFORMACJE – tapetę winylową na podłoży flizelinowym można laminować. Laminat zabezpieczy wydruk przed wilgocią, kurzem , odciskami palców, tłuszczem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas użytkowania. Laminowanie chroni również kolory przed blaknięciem. Fototapety laminowane świetnie sprawdzą się w kuchni oraz pokoju dziecięcym. Maksymalna szerokość brytu to 125 cm. Powyżej też szerokości fototapety drukujemy w częściach. Fototapeta jest produktem wielkoformatowym dlatego jego jakoś graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.

Fototapeta lateksowa 212g

Jest to fototapeta drukowana na wysokogatunkowym powlekanym papierze lateksowym o gramaturze 212g/m2 . Papier ten dzięki swoim właściwościom nie rozciąga się podczas klejenia, nie ulegnie rozdarciu a krawędzie nie będą się wywijać. Świetnie nadaje się do naklejenia na nierówne powierzchnie, ponieważ ukryje wszystkie niedoskonałości ściany. Papier ten jest matowy dlatego nie odbija refleksów świetlnych, idealnie nadaje się do pomieszczeń silnie nasłonecznionych. Łatwy w montażu nie jest materiałem zmywalnym chyba, że w opcji laminowanej (opcja dodatkowa). Doskonały efekt zadruku i niska cena!

PRZEZNACZENIE – nadaje się do wewnętrznych wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Świetnie sprawdzi się w biurze, salonie czy pokoju.

KLEJ I SPOSÓB KLEJENIA – do przyklejenia tapety lateksowej stosujemy klej do tapet papierowych, zalecany METYLAN SPECJAL lub METYLAN EKSTRA. Klej nakładamy na tapetę i na ścianę.

SPOSÓB CZYSZCZENIA – bez laminacji – suchą czystą szmatką, laminowana – suchą lub wilgotną czystą szmatką.DODATKOWE INFORMACJE – tapetę lateksową można laminować. Laminat zabezpieczy wydruk przed wilgocią, kurzem , odciskami palców, tłuszczem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas użytkowania. Laminowanie chroni również kolory przed blaknięciem. Fototapety laminowane świetnie sprawdzą się w kuchni oraz pokoju dziecięcym. Maksymalna szerokość brytu to 100 cm. Powyżej też szerokości fototapety drukujemy w częściach. Fototapeta jest produktem wielkoformatowym dlatego jego jakoś graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.

Fototapeta samoprzylepna matowa

samoprzylepna folia, która zapewnia doskonałe przyleganie do podłoża. Trwała , łatwa w montażu. Folia matowa dlatego nie odbija refleksów świetlnych, idealnie nadaje się do pomieszczeń silnie nasłonecznionych. Doskonały efekt zadruku i łatwość montażu !

PRZEZNACZENIE – nadaje się do gładkich powierzchni takich jak meble, drzwi, powierzchnie szklane do salonu, sypialni, korytarza czy biura.

KLEJ I SPOSÓB KLEJENIA – folia samoprzylepna. Kleimy na zakładkę.

SPOSÓB CZYSZCZENIA – suchą miękka czystą szmatką.

DODATKOWE INFORMACJE – Maksymalna szerokość brytu to 130 cm. Powyżej też szerokości fototapety drukujemy w częściach. Fototapeta jest produktem wielkoformatowym dlatego jego jakoś graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.